Informacje bieżące

Konferencja „Westpomeranian Greenfield 2017”, Choszczno 13-14.09.2017 r.

12.09.2017 r. 13:42

Konferencja „Westpomeranian Greenfield 2017”, Choszczno 13-14.09.2017 r.

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest współorganizatorem konferencji „Westpomeranian Greenfield 2017”, która odbędzie się w dniach 13-14 września br. w Choszcznie na polach golfowych Modry Las Golf Resort.

Celem konferencji jest zaprezentowanie potencjału inwestycyjnego Pomorza Zachodniego. Wydarzenie jest skierowane zarówno do tych przedsiębiorców, którzy już działają na terenie województwa zachodniopomorskiego, jak i do tych, którzy dopiero chcieliby poznać jego potencjał oraz sprawdzić, jakie korzyści płyną z ulokowania biznesu właśnie na tym terenie.

Prezes Zarządu ZARR S.A., Pan Robert Michalski, wystąpi w roli eksperta w panelu pn, „Pozabankowe narzędzia finansowania inwestycji”.

W trakcie konferencji będzie można także uzyskać informacje na temat projektu „Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP” realizowanego przez ZARR S.A. w ramach Działania 6.1 RPO WZ 2014-2020. Nasi doradcy wyjaśnią zainteresowanym przedsiębiorcom, jak krok po kroku uzyskać refundację szkoleń, studiów podyplomowych i innych form podnoszenia kwalifikacji pracowników. Więcej informacji o projekcie http://www.zarr.com.pl/pl/fundusze-europejskie

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji innej niż wszystkie i zdobycia praktycznych informacji, które pozwolą na rozwinięcie biznesu.

Program konferencji i rejestracja na www.greenfield.org.pl

Więcej artykułów w: Aktualności